В боях за Україну загинув брат митрополита Запорізького УПЦ МП

20 квітня, 09:16
Суспільство
В боях за Україну загинув брат митрополита Запорізького УПЦ МП - фото 1
Митрополит Запорізький та Мелітопольський УПЦ МП Лука отримав звістку про загибель рідного брата Олександра Коваленка, який загинув під час виконання військового обов’язку, захищаючи Україну.

Владика Лука повідомив про це під час загальноєпархіального відеоспілкування, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Духовенство єпархії принесло свої співчуття митрополиту Луці у письмовому зверненні, яке опубліковано на єпархіальному сайті:

“Шанобливо просимо Вас прийняти глибокі співчуття у зв’язку з трагічною смертю Вашого брата, раба Божого Олександра, який загинув під час виконання військового обов’язку, захищаючи нашу Батьківщину.

Доблесний солдат Олександр прийняв смерть на полі бою, захищаючи нас, проливши кров заради збереження нашого життя.

Ми поділяємо Вашу скорботу та звертаємо до Вас слова підтримки та втіхи.

Молитовно згадуючи передчасно покійного, вбитого раба Божого Олександра, розуміючи Вашу глибоку скорботу про втрату близького родича, ми просимо Вас, нашого Архипастиря та духовного отця, бути міцним. У сьогоднішній день, коли скорбота і зневіра долають багатьох з нас, ми молимося за Ваше здоров’я, дорогий Владико, щоб Господь Вам і Вашим родичам надіслав втіху і Свою Милосердну підтримку, а Вашому брату – Райські Царські обителі!

У блаженному успінні вічний спокій і вічна пам’ять вбитому воїну Олександру!”