В Естонії УГКЦ провела екуменічну молитву за мир в Україні

В Естонії УГКЦ провела екуменічну молитву за мир в Україні - фото 1
У храмі Богородиці Троєручиці в м. Таллінні (Естонія) 23 лютого відбулася екуменічна молитва за мир в Україні, яку організувала Українська Греко-Католицька Церква в Естонії спільно з Радою Церков Естонії.

Молитва лунала українською, естонською та англійською мовами. Її очолив апостольський адміністратор Естонії владика Філіпп Журдан, інформує Український голос.

До присутніх у храмі звернулися Апостольський нунцій у країнах Балтії архиєпископ Петар Раїч та Надзвичайний і Повноважний посол України в Естонській Республіці п. Мар’яна Беца.

У молитві взяли участь: Глава Естонської Апостольської Православної Церкви митрополит Стефанус, президент Союзу Церков євангелістів і баптистів Еркі Тамм, духовенство та монашество Римо-Католицької Церкви, а також представники інших Церков Естонії.

У часі молитви духовенство та вірні дякували Естонії за допомогу Україні й українцям, просили перемоги та миру для України і згадували всіх воїнів, які віддали життя, захищаючи Батьківщину, та всіх невинно вбитих на цій війні.