В Іспанії терорист з ножем напав на священиків та парафіян

26.01.2023, 13:37
Світові
В Іспанії терорист з ножем напав на священиків та парафіян - фото 1
У місті Альхесірас на півдні Іспанії чоловік напав на відвідувачів місцевої церкви, завдавши удару в шию священику й поранивши ще трьох людей.

Про це повідомляє El Mundo, передає Главком.

Нападник прийшов з холодною зброєю – ймовірно, мачете – до каплиці Сан-Ісідро, розташованої в одному з найпопулярніших районів Альхесіраса, й після суперечки з парафіяльним священиком завдав йому поранення в шию.

Потім він прийшов до церкви Нуестра Сеньйора де ла Пальма, головного храму Альхесіраса, де завдав смертельного поранення в шию іншому священику. Усього внаслідок дій чоловіка поранення отримали троє людей.

Після цього поліція затримала ймовірного нападника, зазначивши, що його дії розслідуються як терористичний акт. Правоохоронці здійснили обшук у будинку в районі Сан-Ісідро в центрі Альхесіраса. Слідство ще має встановити, чи діяв чоловік самостійно, чи був членом екстремістської організації.

За даними джерел El Pais у міністерстві внутрішніх справ Іспанії, суперечка між нападником і священиком виникла на ґрунті того, що перший наказав другому сповідувати іслам. Що стосується пораненого в шию священика, то джерела, близькі до нього, повідомили El Mundo, що мачете не зачепило життєво важливі органи, і, схоже, що після операції його життю нічого не загрожує.

У другій церкві, за 200 метрів від першої, озброєний чоловік, за версією El País, почав громити церковне начиння, паламар просив його піти, після чого сталися напад на церковника і смертельний удар по його голові за межами церкви.