Глава УГКЦ провів зустріч зі Сергієм Череватим, генеральним директором Укрінформу

21 червня, 10:40
Суспільство
Глава УГКЦ провів зустріч зі Сергієм Череватим, генеральним директором Укрінформу - фото 1
20 червня у Києві, в адміністративному центрі Української Греко-Католицької Церкви, відбулася зустріч Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, зі Сергієм Череватим, генеральним директором Національного інформаційного агентства «Укрінформ».

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

На початку зустрічі Глава УГКЦ привітав п. Сергія із призначенням на важливу позицію в контексті інформаційної війни, яку разом із реальною війною веде сьогодні Росія проти України. Блаженніший Святослав запевнив керівника Укрінформу у всебічній підтримці його роботи. Також він розповів про інформаційні фронти, на яких веде свою боротьбу УГКЦ та закликав до координування зусиль задля поширення правди про війну в Україні, зокрема до Глобального Півдня.

Під час розмови сторони обговорили важливість розвитку в суспільстві інформаційної гігієни, завдяки якій українці будуть здатні успішно протистояти різним інформаційно-психологічним спецопераціям ворога.

Ще однією темою зустрічі стала важливість присутності в українському інформаційному полі церковного, релігійного контенту. Адже в контексті війни люди потребують слова надії, яке гоїть рани. Було стверджено, що українське суспільство, у якому 70 % декларують себе віруючими людьми, має право отримувати церковну, релігійну інформацію не тільки із власних каналів комунікації, але й зі світських.

На згадку про зустріч учасники обмінялися пам’ятними подарунками. Глава УГКЦ, зокрема, подарував очільникові Укрінформу ювілейну медаль, яку було видано з нагоди 250-річчя коронації чудотворної ікони Почаївської Богородиці. Корони благословив папа Климент XIV у вересні 1773 року, а коронацію здійснив владика Сильвестр Рудницький, єпископ Луцький та Острозький.