• Головна
  • Новини
  • В Івано-Франківській області відновила роботу Міжконфесійна екуменічна Рада Церков...

В Івано-Франківській області відновила роботу Міжконфесійна екуменічна Рада Церков

05.05.2010, 15:09
Розширене засідання Міжконфесійної екуменічної Ради Церков відбулося 4 травня в м. Яремча.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК Розширене засідання Міжконфесійної екуменічної Ради Церков відбулося 4 травня в м. Яремча. Учасники засідання розглядали питання про подальшу діяльність Ради, про видання міжконфесійного журналу "Основа", створення редакційної ради журналу.

У засіданні, за повідомленням інформагентства ІМК, взяли участь архиєпископ Івано-Франківський і Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархією УПЦ КП Іоасаф, єпископ-ординарій Івано-Франківської єпархії УГКЦ Володимир (Війтишин), єпископ-ординарій Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Микола Сімкайло, єпископ-емерит , ректор Івано-Франківської теологічної академії Івано-Франківської єпархії УГКЦ Софрон Мудрий, декани і канцлери Української Православної Церкви, Української Автокефальної Православної Церкви та Римо-Католицької Церкви (приблизно 100 осіб).

У засіданні Ради взяв також участь голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк.

На засіданні порушували питання про соціальний статус священнослужителів і їх пенсійне забезпечення, виховання молоді в християнсько-патріотичному дусі, викладання християнської етики в школах і вищих навчальних закладах, забезпечення міжконфесійної злагоди в суспільстві.