В Івано-Франківську молитвою вшанували пам'ять дітей, загиблих від російського терору

01 червня, 08:55
Суспільство
В Івано-Франківську молитвою вшанували пам'ять дітей, загиблих від російського терору - фото 1
31 травня в архикатедральному соборі Воскресіння Христового УГКЦ відбулася поминальна молитва за дітей, які загинули під час російсько-української  війни. До молитви долучилися дорослі і діти.

Пізніше на площі Шептицького біля собору організували символічний тихий перформенс пам’яті маленьких українців, вбитих руками російських окупантів, повідомляє

Діти, в тому числі з Міського Центру соціально-психологічної реабілітації та Містечка Милосердя святого Миколая, і дорослі, які долучилися до заходу, виклали з живих квітів символічну карту України. Поруч з картою з запалених свічок виклали сердечко. Як кажуть організатори – свічки символізують світло і життя, а діти – це квіти життя.

«Ми зараз в періоді відзначення Міжнародного дня захисту дітей. А для кожного з нас найважливішою цінністю є - життя та, зокрема, дитяче життя, - каже начальник Служби у справах дітей Івано-Франківського міськвиконкому Ірина Рохман. – Протягом останнього року, ми особливо чітко зрозуміли - як хочемо жити і як повинно жити наше підростаюче покоління та у якій державі. А сьогодні вшановуємо пам'ять маленьких українців, які, на жаль, стали жертвами російсько-української війни».

В Івано-Франківську молитвою вшанували пам'ять дітей, загиблих від російського терору - фото 115303

Як каже Ірина Рохман, діти – найбільш безневинні жертви війни, ми повинні їх пам’ятати і згадувати у молитві, бо розуміємо, що тепер маємо на небі багатьох нових захисників-ангеликів.

«Сьогодні ми в такій символічній формації помолилися за дітей, які загинули під час війни в Україні. Це діти нашої незламної країни і загинули вони від російського терору, насправді, заради нас усіх. Маємо про це завжди згадувати», - додає старшокласниця Христина Галібіна.

В Івано-Франківську молитвою вшанували пам'ять дітей, загиблих від російського терору - фото 115304

Офіційне число дітей, що загинули від рук російських окупантів-терористів в Україні, і пам'ять яких, напередодні Міжнародного дня захисту, символічно вшанували в Івано-Франківську - 501.