• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • В Києві відбудеться презентація і обговорення українського перекладу документів православно-католицького діалогу...

В Києві відбудеться презентація і обговорення українського перекладу документів православно-католицького діалогу

25 жовтня, 19:35
Анонс
В Києві відбудеться презентація і обговорення українського перекладу документів православно-католицького діалогу - фото 1
26 жовтня об 11:00 на території Національного заповідника «Софія Київська» у головній залі музею «Будинок митрополита» (м. Київ, вул. Володимирська, 24) за участю Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава відбудеться презентація українського перекладу і обговорення документів православно-католицького діалогу, які були напрацьовані офіційною міжнародною двосторонньою комісією за останні 40 років.

Захід організовує Комісія УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин спільно з Відкритим православним університетом Святої Софії-Премудрості.

У конференції візьмуть участь протоєрей Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій УКУ, офіційний представник Спільної міжнародної комісії з діалогу між Католицькою та Православною Церквами, архимандрит Кирило Говорун, професор Університету Стокгольму (Enskilda Högskolan Stockholm) та директор Екуменічного інституту Гаффінґтон (Huffington Ecumenical Institute at Loyola Marymount University in Los Angeles), який представляв православну сторону під час різних засідань тієї ж Спільної міжнародної комісії.

О 12:30 запланована зустріч організаторів заходу з пресою.

Захід транслюватиметься на ютуб-каналі «Живого телебачення»