В "ЛНР" баптистів оголосили екстремістами

В "ЛНР" баптистів оголосили екстремістами - фото 1
В окупованому Довжанську на Луганщині "суд" визнав екстремістськими видання, які поширювали представники міжнародного союзу церков євангельських християн - баптистів.

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на сайти підконтрольні "ЛНР".

"Міжнародний союз церков євангельських християн - баптистів" Луганської області "здійснює свою діяльність на території Республіки без відповідної реєстрації в Міністерстві юстиції ЛНР, а також активно використовує і поширює друковані видання, що містять в собі ознаки екстремізму, зазначені в статті 1-й закону ЛНР "Про протидію екстремістській діяльності" від 2 лютого 2018 року № 209 - I ", - йдеться в повідомленні.

Так терористи оголосили "екстремістськими" видання "Ісус - наша доля" (видавництво "Християнин" 2008 рік); "Двері його будинку відкриті" (видавництво Christlicheliteratur-verbeitung, 1991 рік); "Приречені на існування?" (Видавництво Christlicheliteratur-verbeitung, 1992 рік); "Народжений, щоб померти" (видавництво "Світ", 1990 рік).

"Визнання друкованих видань екстремістськими дозволило ефективно присікти діяльність його учасників з розповсюдження матеріалів, що містять ознаки екстремізму, тим самим захистити інтереси підростаючого покоління і забезпечити безпеку Республіки ", - похвалилися в "прокуратурі".

Нагадаємо, що у 2017 році група "силовиків "ЛНР" захопила будівлю "Свідків Єгови" в окупованому Алчевську на Луганщині.

До того у "ЛНР" заходилися боротися із альтернативними релігійними спільнотами, зокрема, у немилість впали і "Свідки Єгови". Їх окупанти звинувачують у "наданні допомоги СБУ і неонацистським угрупованням".

У вересні 2018 року на окупованій Донеччині "верховний суд" терористів визнав релігійну організацію "Свідки Єгови" екстремістською.