В ПЦУ вдячні православним братам Кіпру за визнання

"Ми дякуємо нашим православним братам і особисто Блаженнішому Архиєпископу Хризостому за підтримку в непростий час становлення та взаємно молимося за них, за всю Кіпрську Церкву та побожний народ Кіпру", - такими словами відреагували в ПЦУ на своє визнання з боку Кіпрської Православної Церкви.

Нагадаємо, сьогодні, 24 жовтня, Предстоятель Православної Церкви Кіпру Архиєпископ Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостом II під час синодальної спільної Літургії у монастирі Богородиці Хрісоррогіатісса, що у м. Пафос, вперше під час Великого входу пом’янув у Диптиху ім’я Митрополита Київського і всієї України Епіфанія як Предстоятеля автокефальної Православної Церкви України.

Таким чином, Кіпрська Церква, яка є однією з найдавніших помісних Церков, визнана автокефальною на ІІІ Вселенському соборі, та 10-та за місцем у Диптиху, доєдналася до визнання Томосу про автокефалію Православної Церкви України та стала четвертою Церквою, яка визнає Помісну ПЦУ – після Вселенського Патріархату, Церкви Греції та Олександрійського Патріархату.