В РПЦ Навального прирівняли до Леніна

31 січня, 10:25
Світові
В РПЦ Навального прирівняли до Леніна - фото 1
"Залучення дітей та підлітків у політичні акції є абсолютно неприпустимим порушенням цивільного правопорядку, і я думаю, що винні мають нести за це відповідальність".

Про це заявив голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Іларіон (Алфєєв) в ефірі телеканалу "Росія-24", повідомляє Портал «Credo.Press».

Він визнав, що в РФ є багато соціальних проблем, дуже високий рівень корупції в "окремих" державних структурах. "Але це не привід для того, щоб закликати підлітків виходити на вулиці", - вважає митрополит.

Представник РПЦ порівняв нинішню ситуацію в РФ з революційною - яка була перед Жовтневою революцією, коли з'явилися "всякі пропагандисти" - одні з них сиділи всередині країни, а багато за кордоном, в благополучній і мирній Швейцарії, і діяли звідти. У 1917 році з Швейцарії в Росію повернувся, зокрема, Володимир Ульянов (Ленін), забальзамований труп якого зберігається в центрі Червоної площі в Москві.

"Ми знаємо, до чого призвела революція", - сказав Іларіон, висловивши глибоке переконання в тому, що "держава повинна розвиватися еволюційним, а не революційним шляхом".

Раніше самого митрополита Іларіона викривали в причетності до корупції - зокрема, після того як були опубліковані відомості про обставини отримання ним пентхауса в Іспанії і передачі під його повний контроль некомерційного партнерства, який отримав ексклюзивні права на випуск підручників для всіх навчальних закладів РПЦ.