В Софії Київській освятили хусточки-обереги для воїнів на передову

В Софії Київській освятили хусточки-обереги для воїнів на передову - фото 1
В соборі святої Софії Київській відбулося освячення чоловічих хусточок для воїнів, які перебувають на передовій. Зображення на хустки були перенесені з картини «Благословіння Богородиці» української художниці Оксани Фурса, що була написана в перші місяці війни.

Про це повідомляє Best People Club.

"Коли я вперше зробила такі хусточки, до мене стали звертатися жінки, доньки, матері, бабусі наших мужніх захисників, щоб замовити саме ці хусточки, — розповідає Оксана Фурса. — Багато з моїх друзів, знаючи історію написання цієї картини, також стали замовляти їх, як оберіг.

Нашим хлопцям та дівчатам на передовій конче необхідна духовна підтримка. Розуміння цього, народило ідею створити для наших воїнів чоловічі хусточки та освятити їх.

Звернувшись до своїх друзів у соцмережі, ми зібрали 48 500 грн і на всі ці кошти виготовили хусточки, які 5 лютого були освячені в православній святині українського народу, в одній з головних споруд Софії Київської, в храмі на честь святого благовірного князя Ярослава Мудрого — “Мала Тепла Софія”.

Зараз ми відправляємо на передову наші хусточки з посиланням віри, мужності, захисту і любові для наших захисників і захисниць! Я дякую всім нашим друзям, підприємцям, колективам, що долучилися до благодійної акції, не зупиняємось і продовжуємо виготовляти обереги “Благословіння Богородиці” для Передової".

В Софії Київській освятили хусточки-обереги для воїнів на передову - фото 108350