• Головна
  • Новини
  • В Сумах єпископ УПЦ (МП) вимагає заборонити рекламу стриптизу на місці зруйнованої церкви...

В Сумах єпископ УПЦ (МП) вимагає заборонити рекламу стриптизу на місці зруйнованої церкви

26.10.2011, 16:22
В Сумах єпископ УПЦ (МП) вимагає заборонити рекламу стриптизу на місці зруйнованої церкви - фото 1
Єпископ Сумський і Охтирський Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Євлогій (Гутченко) написав відкритого листа меру міста Геннадію Мінаєву.

exklusiv.gifЄпископ Сумський і Охтирський Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Євлогій (Гутченко) написав відкритого листа меру міста Геннадію Мінаєву.

В ньому він вимагає прибрати білборди та сітілайти з рекламою стриптизу та інших видів аморальної поведінки.

Він наголосив, що до нього неодноразово зверталися прихожани, які особливо обурені розміщенням такої реклами на Покровській площі та в сквері, де раніше знаходився Покровський храм, а тепер розташована символічна церква.

«Православних сумчан непокоїть, що рекламодавці поширюють продукт, який порушує їх законне право жити поза зустрічами із явним гріхом», – сказано в листі.

Владика Євлогій запевнив, що молиться за таких рекламодавців: «Я молюся, щоб ті, хто розмістив рекламу розпусти в центрі Сум, встигли усвідомити крайню небезпеку своїх дій та покаятися у вчиненому гріху до того, поки їх не спіткала кара Божа».

Єпископ від імені православних сумчан попросив міського голову вивчити питання розміщення реклами стриптизу на вулицях Сум та вжити заходів до її вилучення і недопущення надалі реклами розпусти на вулицях міста.

В свою чергу міський голова в коментарі РІСУ повідомив, що, згідно з Законом України "Про рекламу" будь-яке втручання в розміщення реклами не входить в його компетенцію. Контроль за дотриманням законодавства України про рекламу здійснює у межах своїх повноважень спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у сфері захисту прав споживачів – щодо захисту прав споживачів реклами.