В УГКЦ оголосили дату інтронізації третього єпарха Мельбурнського владики Миколи Бичка

В УГКЦ оголосили дату інтронізації третього єпарха Мельбурнського владики Миколи Бичка - фото 1
Інтронізація владики Миколи Бичка на третього Єпарха Мельбурнського відбудеться 12 липня о 15:00 (08:00 укр. часу) в катедрі Свв. Апп. Петра і Павла в Мельбурні. Буде можливість долучитися до молитви через онлайн трансляцію на офіційному Ютуб Каналі єпархії.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Як РІСУ інформувала, 24 травня 2021 року, після майже року очікування, владика Микола Бичок вилетів із Києва до Австралії на служіння для вірних УГКЦ в єпархії Верховних апостолів Петра і Павла в Австралії, Новій Зеландії та Океанії. Після прибуття до Австралії, 25 травня, владика Микола перебував на 14-ти денному карантині.

У день свята Вознесіння владика Микола Бичок вперше відслужив Архиєрейську Літургію на австралійській землі.

Нагадаємо, 15 січня 2020 року у Ватикані було повідомлено про те, що Папа Франциск призначив новим єпархом єпархії УГКЦ Святих Петра і Павла в Мельбурні о. Миколу Бичка, ЧНІ.

Біографічна довідка

Владика Микола Бичок народився 13 лютого 1980 року в Тернополі. В липні 1997 року вступив до Згромадження Найсвятішого Ізбавителя, здійснюючи чернече та богословське формування в Україні та Польщі, здобувши ліценціат з душпастирського богослов’я. Склавши 17 серпня 2003 року довічні обіти, 3 травня 2005 року отримав ієрейські свячення.

Здійснював душпастирське служіння в храмі Матері Божої Неустанної Помочі в Прокоп’євську (РФ), був настоятелем монастиря отців редемптористів та парафії в Івано-Франківську, провінційним економом. Від 2015 року служив у парафії Святого Івана Хрестителя в Ньюарку, США, Філадельфійської архиєпархії УГКЦ.

Архиєрейська хіротонія отця Миколи Бичка на правлячого єпископа єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні (Австралія) відбулася 26 квітня 2020 року в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові.

Єпархія Святих апостолів Петра і Павла

Єпархія Святих апостолів Петра і Павла з осідком у м. Мельбурні, Австралія, була заснована 24 червня 1982 року, коли до рівня єпархії був піднесений тодішній Апостольський екзархат для українців візантійського обряду в Австралії, Новій Зеландії та Океанії, створений 1958 року. Територія єпархії охоплює всю Австралію, Нову Зеландію й Океанію.