В УГКЦ обговорюють покрокову реалізацію Душпастирського плану 2030

06.12.2023, 10:48
Католики
В УГКЦ обговорюють покрокову реалізацію Душпастирського плану 2030 - фото 1
Протягом 4–7 грудня в Патріаршому домі проходить Генеральна асамблея Душпастирської ради УГКЦ для розробки наступних кроків імплементації Душпастирського плану 2030.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Тринадцять представників від архиєпархій та екзархатів в Україні разом із головами та працівниками Патріаршої курії зустрілися для продовження праці над трьома темами в контексті війни в Україні:

1) близькість до вбогих, маргіналізованих, біженців і постраждалих від війни;

2) зцілення ран;

3) християнська родина.

«Найважливішим елементом наших зустрічей є не тільки практичні рішення і нові програми, але діалог і спілкування між усіма структурами нашої Церкви. Душпастирська рада працює над тим, щоб добрі ініціативи, які ми запускаємо на патріаршому рівні змогли дійти до кожної окремої парафії і торкнутися серця кожного вірного УГКЦ, у всіх куточках світу, де є наша Церква. Цей дотик неможливий без здорової комунікації», — розповів владика Кеннет Новаківський, голова Душпастирської ради.

Генеральна асамблея — це щорічна зустріч із делегованими представниками всіх архиєпархій та екзархатів із працівниками Патріаршої курії, зважаючи на виклик війни, такі зустрічі відбудуться у регіональному форматі в кількох країнах світу: Польща, Бразилія, Сполучені Штати Америки.