В УГКЦ триває підготовка до Всецерковного Патріаршого Собору на тему еміграціі та глобальної єдності Церкви

20.11.2020, 13:32
Католики
В УГКЦ триває підготовка до Всецерковного Патріаршого Собору на тему еміграціі та глобальної єдності Церкви - фото 1
Про статут та регламент, що має забезпечити виконання поставлених завдань Собору, розмірковували члени секретаріату 19 листопада 2020.р, під час чергової zoom-конференції.

Секретар VII сесії Всецерковного Патріаршого Собору о. д-р Роман Шафран представив членам секретаріату думки, які висловили владики Постійного Синоду УГКЦ. Зокрема, йшлося про зміни до регламенту, корективи тематики та стан фінансового забезпечення. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

В УГКЦ триває підготовка до Всецерковного Патріаршого Собору на тему еміграціі та глобальної єдності Церкви - фото 62046

 

«Статут визначає філософію Собору, його цілі, хто є делегатами, структура тощо, а регламент – це те що мало б забезпечити належне виконання поставлених завдань», – зазначив владика Теодор Мартинюк.

«Нам дуже потрібно, щоби праця секретаріату Собору була систематична і корисна. Для нашої церкви дуже важливо почути голос мирян і духовенства після завершення пандемії», – наголосив владика Теодор, звертаючи увагу на все нові виклики, які постають через пандемію COVID-19.

Попри карантинні обмеження, праця над приготуванням до всецерковного Патріаршого Собору триває і є доброю можливістю ще глибше побачити роль Церкви у посткоронавірусному світі.

Нагадаємо, Патріарший (всецерковний) Собор УГКЦ на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ», який скликав Блаженніший Святослав, перенесено на друге півріччя 2021 року.