В Україні День пастора 2020 святкуватимуть 11 жовтня

Щорічно в жовтні у всьому світі відзначають Місяць вдячності пасторам. В Україні День пастора 2020 святкуватимуть 11 жовтня.

Про це пише "Слово про слово" з посиланням на The Christian Post.

У 1994 р. американська християнська організація «Фокус на сім’ю» почала просувати місяць вшанування служителів як національний Місяць вдячності пасторам. З місяця вдячності за служителів виросла ідея виділити один конкретний день, щоб заохотити вірян демонструвати свою вдячність священнослужителям.

Цей день став відомим як День вдячності пасторам. У різних країнах День пастора (Pastor Appreciation Day) відзначається кожної другої неділі жовтня.

Ініціатори відзначають, що священнослужителі служать цілодобово і вдячність їм може стати натхненням, а також вберегти від розчарувань і емоційного вигоряння.
«Бути пастором – непросто. Це вважається однією з найбільш напружених робіт, і повідомляється, що майже 20 000 пасторів щороку залишають служіння, йдеться у повідомленні The Christian Post.

Крім того, в Instagram (@posluzhy_pastoru) і Facebook вже запущені акаунти «Послужи пастору», де публікуються корисні матеріали для розвитку культури поваги в церквах.

Нагадаємо, що у 13 жовтня 2019 року вперше в Україні почали відзначати День пастора.