В Україні створять сайт християнських аудіокниг

В Україні створять сайт християнських аудіокниг - фото 1
В Україні реалізують некомерційний проект «Портал християнської книги» – сайт християнських аудіокниг для безкоштовного користування. Проект призначений для євангелізації, місіонерства, формування Біблійного світогляду тощо.

Про це заявив координатор Благодійного фонду «Руки милості» Сергій Чабан, повідомляє сайт УЦХВЄ з посиланням на slovoproslovo.info.

За словами координатора, сфера християнської аудіокниги українською та російською мовами недостатньо розвинута й, на жаль, не може рівнятися за масштабами й доступністю, зручністю використання зі світськими проектами.

«Так, фактично немає єдиного сайту з християнськими книгами для безкоштовного користування україно- і російськомовного читача, де було б зібрано і легально опубліковано переважну більшість християнських книг різної тематики у доступних текстових і аудіоформатах для завантаження, читання і прослуховування онлайн», – зазначає Сергій Чабан.

Він зауважує, що книги розпорошені по торент-трекерах (http://torrent.jc-club.org.ua), YouTube, сайтах окремих місій та інших ресурсах, що створює складнощі з їх пошуком, зручним використанням та відповідно не дає можливості для їх позитивного впливу на відповідну аудиторію, в т. ч. світську, свідомість великої кількості людей, для чого вони призначені й створювалися.

«Загальновідомі та популярні світські сайти, звичайно, не прагнуть до цілеспрямованої системної публікації християнської літератури й роблять це в кращому разі фрагментарно», – повідомляє Сергій.

Так, каже він, на одному з найпопулярніших сайтів аудіокниг для російськомовного користувача akniga.org (audioknigi.club) з понад 37000 книг лише близько 200 належать до розділу «Релігія», та й ті не всі християнського змісту (а присутні серед книг зі східних релігій та ін.). Натомість найбільше книг з жанрів фантастики, трилерів, жахів, містики, езотерики, ранобе та ін.

«Відтак, очевидна проблема «вакууму» і необхідність створення єдиного безкоштовного медіапорталу (сайту) християнських книг, в т. ч. аудіокниг для україно-/російськомовних користувачів», – підкреслив координатор Благодійного фонду «Руки милості».

За словами Сергія, зараз спеціально створюється медіапортал християнських книг, в т. ч. аудіокниг для безкоштовного користування зі зручним ергономічним інтерфейсом, зручним пошуком, розділами жанрів (апологетика, місіонерство, історія Християнської Церкви, свідоцтва змінених Богом життів, художня література тощо), авторів, рейтингом книг та ін. (з портом АРІ, з перспективою подальшого створення і запуску відповідного додатку Google play). Ведуться перемовини з авторами про дозвіл на офіційну некомерційну публікацію. Наразі є понад 100 аудіокниг для офіційного легального розміщення на порталі.

«Цей проккт виключно некомерційний. Він призначений для позитивного, євангелізаційного, освячуючого впливу на суспільство, формування в особистості Біблійного світогляду і по своїй суті є певною мірою місіонерським», – наголошує Сергій Чабан.

Він повідомив, що одночасно започатковано і реалізується проект створення християнських аудіокниг (начитування дикторами й поширення, публікація). Зараз залучено 3 студії звукозапису (одна в м. Чернівці, дві – в Києві), збираємо ресурси для придбання кількох наборів для дикторів (мікрофон, звукова карта), є група волонтерів-дикторів.

«Щиро запрошуємо вас до участі в цьому надважливому проєкті! Наразі для проекту потрібні диктори, модератори, перекладачі та спонсори», – заявляє Сергій. Його контакти: 0979447850 (t.me @svitlosvitu).