В Україні у червні  відбудуться два масштабні заходи на захист сімейних цінностей

В Україні у червні  відбудуться два масштабні заходи на захист сімейних цінностей - фото 1
Телемарафон «Сім’я на карантині» пройде 6 червня о 17.00 год . Його організовує ВРЦіРО. Традиційний фестиваль «Всі разом - за сім'ю!» відбудеться 5-6 червня 2021 р. в Музеї просто неба "Пирогів".

Відеозапрошення єпископа Києво-Житомирського РКЦ в Україні Віталія Кривицького поширив католицький часопис CREDO.

Як РІСУ інформувала, у Києві також готується масштабний фестиваль «Всі разом - за сім'ю!»

Масштабний захід вперше пройде на локації, яка дозволяє поєднати відпочинок на природі з участю в насиченій програмі.

Передбачені дитячі активності, спортивні майданчики, консультації та навчання, романтичні станції та зони зі смачним частуванням. Для дітей підготують надувні батути і гірки, вуличний кінотеатр, малювання на іграшкових будиночках і мольберті аквагрим, розвиваючі ігри, шоу з хімії та багато інших цікавинок.

Для дорослих проводитимуться консультації фахівців з дошлюбної підготовки, сімейного життя і виховання дітей; також буде зони для закоханих; спеціально обладнані романтичні станції для спілкування тет-а-тет; перетягування автомобіля на звання «Суперпапа».

Киян і гостей столиці чекають командні змагання з силового екстриму і перетягування каната, а також відкритий турнір з армрестлінгу та сімейний забіг. Кульмінацією фестивалю буде вечірня концертна частина, хедлайнерами якої буде Олег Собчук та група "Скай".
Більш детальну інформацію тепер можна дізнатися на офіційному сайті фестивалю vsirazom.ua/family2021kyiv