В УПЦ МП мобілізують паству для соціальних мереж

о. Миколай Данилевич - фото 1
о. Миколай Данилевич
Джерело фото: Прінтскрін з відео
Редакція РІСУ отримала у розсилці для ЗМІ повідомлення від користувача "Наше православіє", у якому цитується о. Миколай Данилевич, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ МП, та пропонується переглянути відео з ним.

О. Миколай Данилевич вважає, що віруючим УПЦ необхідно бути більш активними у коментуванні подій у соцмережах і у відстоюванні своєї Церкви. За його словами, УПЦ - найбільша Церква України, тому не потрібно пасивно спостерігати за тим, що відбувається, потрібно бути захисниками своєї віри і своєї Церкви.

Прінтскрін з отриманого листа - фото 59467
Прінтскрін з отриманого листа

 

"Наші віруючі мають показати і Президенту, і владі, шо нас багато. Щоб влада побачила, що є вірні різних конфесій. Вірні УПЦ мають бути активними і в підписуванні петицій, і в написанні коментарів, і у відстоюванні своєї Церкви, і навіть у суспільних і політичних проявах життя. Нас мають бачити і з нами мають рахуватися... Світ має бачити, що ми існуємо. Всі звинувачення, які тривають активно протягом останніх 6 років, показують, що проблема нашої Церкви в тому, що ми є. Нас не має бути. Такий меседж посилають нам. Завжди Церва у чомусь винна. Це помилкова ідеолгія, бо вона приведе до розділення країни не тільки на внутрішньому рівні, але й на зовнішньому. До прикладу, те що сталося у Криму, чи на Донбасі. Тому повторюю, це помилкова ідеологія", - наголосив о. Данилевич .

Він також акцентував на тому, що революції робить "активна меншість, а пасивна більшість мусить жити в тих умовах, які ій нав’язує ця криклива меншість", тому люди не мають мовчати.

"Наша Церква має активно себе вести. Ми є і це наше існування, наше бачення розвитку країни, народу і Церкви ми маємо відстоювати і не боятися. Це наше завдання бути захисниками своєї Церкви, свого світогляду і свого бачення України. Якщо цього не буде, нам будуть нав’язувати іншу Україну... Ми не хочемо мати Україну з болем проти того чи іншого сусіда, чи народу... Відчуйте всі відповідальність за свою Церкву і свою країну", - закликає вірних УПЦ МП Миколай Данилевич.