В УПЦ МП обурені зустріччю Зеленського з Патріархом Варфоломієм

Церква, центр якої розташований на території країни-агресора, вирішила тиснути на українського президента

УПЦ Московського Патріархату розповсюдила заяву, у якій посилаючись начебто на вірян, які обурені поведінкою глави держави, заявила про помилку Зеленського, що зустрівся у Стамбулі з Вселенським Патріархом Варфоломієм.

В УПЦ МП обурені зустріччю Зеленського з Патріархом Варфоломієм - фото 60393

Про це інформує Главком.

«Віруючі УПЦ МП вважають, що Зеленський зробив помилку, зустрівшись з Варфоломієм», - йдеться у заяві УПЦ МП

Центр інформації УПЦ МП запропонував своїм вірним висловити думку з приводу зустрічі Зеленського з Патріархом Варфоломієм у Стамбулі, якого вони зневажливо називають «дарувальником томосу».

Представники УПЦ МП стверджують, що отримали чимало негативних відгуків щодо зустрічі президента з Вселенським Патріархом. У своїх відгуках ті фактично тиснуть на главу держави, адже нагадують, що серед вірян УПЦ МП є багато тих, хто голосував за Зеленського.

Також прихильники УПЦ МП висловили обурення через те, що Зеленський запросив Варфоломія відвідати знову Україну.

«Мабуть президент забув скільки віруючих нашої церкви підтримали його кандидатуру на виборах», «Я проти такого візиту, тому що томос від Варфоломія посіяв ще більшу ворожнечу і виявився зовсім далеким від істинної еркви», «Особисто я не бажаю бачити Варфоломія в Україні. Скільки зла він зробив для власної вигоди. Скільки захоплень храмів, ударів, крові, сліз і скорботи спричинила його підпис», - ось такі відгуки зі слів представників РПЦ в Україні залишили віруючі московської церкви.

Нагадаємо, 16 жовтня після молебню за Україну у Патріаршому храмі Святого Георгія Стамбула президент Зеленський та перша леді зустрілися зі Вселенським Патріархом Варфоломієм.

За повідомленням офіційного сайту президента, Володимир Зеленський запросив Патріарха відвідати Україну.

Як вже писала РІСУ, в УПЦ МП насторожено сприйняли візит Зеленського до Вселенського Патріарха.