• Головна
  • Новини
  • В УПЦ МП відбулася хіротонія архимандрита Варнави (Гладуна) в єпископа Новобузького...

В УПЦ МП відбулася хіротонія архимандрита Варнави (Гладуна) в єпископа Новобузького

14.12.2020, 08:57
В УПЦ МП відбулася хіротонія архимандрита Варнави (Гладуна) в єпископа Новобузького - фото 1
13 грудня 2020, у день пам’яті апостола Андрія Первозванного, Митрополит Онуфрій звершив Літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Під час богослужіння єрархи УПЦ на чолі з Предстоятелем звершили хіротонію архимандрита Варнави (Гладуна) в єпископа Новобузького, вікарія Миколаївської єпархії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Наречення архимандрита Варнави (Гладуна) в єпископа Новобузького відбулось 12 грудня у домовому Свято-Троїцькому храмі при резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Феофанії.

Перед початком Літургії 13 грудня священнослужителі звершили особливий чин, який є частиною архиєрейської хіротонії. Кандидат у єпископи виголосив сповідання віри та дав обітниці берегти правила Апостолів, Вселенських і Помісних Соборів та отців Церкви. Чин завершився многоліттям Предстоятелю, архієреям, церковному народу та ставленику.

"Перед початком Літургії кандидат у єпископи виголосив сповідання віри та дав обітниці берегти правила Апостолів, Вселенських і Помісних Соборів та отців Церкви. Чин завершився многоліттям Предстоятелю, архиєреям, церковному народу та ставленику... За Літургією піднесли посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих... Наприкінці богослужіння Предстоятель звернувся до єпископа Новобузького Варнави зі Словом і вручив йому архиєрейський жезл. За традицією єпископ подав вірянам своє перше архіпастирське благословення", - йдеться у повідомленні УПЦ МП.