В УПЦ МП висвятили нового єпископа для Ізюмської єпархії

В УПЦ МП висвятили нового єпископа для Ізюмської єпархії - фото 1
Митрополит УПЦ МП Онуфрій 27 листопада очолив Божественну літургію у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі під час якої звершив архиєрейську хіротонію архимандрита Івана (Терновецького) на єпископа Ізюмського і Куп’янського, керуючого Ізюмською єпархією.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Нового архиєрея обрав для цього служіння Священний Синод УПЦ Московського Патріархату на останньому засіданні 23 листопада.

Перед початком Божественної Літургії, кандидат на єпископський ступінь священства виголосив сповідання віри та дав обітниці берегти Передання Церкви. Потім диякон виголосив многоліття Предстоятелю, архиєреям, церковному народу та ставленику.

Предстоятелю співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій, архиєпископ Бучанський Пантелеймон, архиєпископ Яготинський Серафим, архиєпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, єпископ Ізюмський і Куп’янський Іван, духовенство обителі та гості у священному сані.

На завершення Богослужіння Предстоятель УПЦ МП звернувся до єпископа Ізюмського Івана зі словом і вручив йому архиєрейський жезл.

За традицією владика Іван подав вірянам своє перше архипастирське благословення

Нагадаємо, попередній керманич Ізюмької єпархії Єлисей Іванов чкурнув разом із окупантами до Росії напередодні визволення регіону ЗСУ.