В УПЦ МП заявили, що міністерка у справах ветеранів України "розпалює релігійну ворожнечу"

В УПЦ МП заявили, що міністерка у справах ветеранів України "розпалює релігійну ворожнечу" - фото 1
Слова  міністерки у справах ветеранів України Юлії Лапутіної в інтерв’ю естонському виданню Postimees, що РФ використовує Російську Православну Церкву для поширення своєї пропаганди в Україні та ведення інформаційної війни, в УПЦ МП назвали "маніпуляцією".

В УПЦ МП звинуватили міністерку в розпалюванні релігійної ворожнечі і заявили: “Лапутіна вже неодноразово відзначилася своїми опусами з образливими змістами щодо вірян УПЦ, розмірковуючи на теми, щодо яких не має жодної компетенції”.

“Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна в інтерв’ю естонському виданню Postimees звинуватила Українську Православну Церкву (називаючи її РПЦ) у поширенні пропаганди. При цьому високопоставлена чиновниця не навела жодних фактів та сама вдалася до маніпуляцій, налаштовуючи таким чином громадськість проти найбільшої конфесії в Україні, брутально розпалюючи релігійну ворожнечу.

Вона заявила, що Росія, в якості своїх інструментів в Україні використовує Російську Православну Церкву (саме так, попри юридично закріплену назву, чиновниця воліє називати Українську Православну Церкву)”, – йдеться на офіційному сайті УПЦ МП.