В УПЦ МП зловтішаються, що Варфоломія не запросили до Софії Київської

В УПЦ МП зловтішаються, що Варфоломія не запросили до Софії Київської - фото 1
В УПЦ МП подякували владі та ВРЦіРО за те, що вони не запросили Вселенського Патріарха на молитовний захід «Благословення України», який відбувся на подвір'ї Національного заповідника «Софія Київська» 24 серпня.

Про це повідомляє Центр інформації УПЦ МП.

Раніше Моспатріархат в Україні поставив ультиматум владі, що не братиме участі у заходах, на яких буде Патріарх Варфоломій.

«Ми вдячні за те, що нас почули. Гості приїжджають і від’їжджають, а нам тут жити. І хочеться жити у внутрішньому мирі і взаєморозумінні», - заявив керуючий УПЦ МП митрополит Антоній.

Нагадаємо, УПЦ МП критикувала Зеленського за те, що він запросив Вселенського Патріарха до України. Коли в Моспатріархаті зрозуміли, що не зможуть зірвати візит, вони вдалися до різних форм протесту.

У день приїзду Патріарха Варфоломія "благочестиві" прихильники УПЦ МП намагалися зустріти першоєрарха на трасі, аби виразити свою незгоду з Томосом. Потім вони з тією метою зібралися під стінами Верховної Ради. У руках вони тримали плакати з написами, значення яких вони часом не розуміли.

У ПЦУ ці протести назвали "пшиком" та "комсомольським антицерковним карнавалом".

Вчора, 23 серпня, Митрополит Онуфрій благословив цей "пшик".

Згідно із опитуванням КМІС, 49,0% прихильників УПЦ МП позитивно ставляться до візиту Варфоломія, нейтрально - 35,1%, негативно - 14, 6.