В Ужгороді триває чин похорону владики Мілана Шашіка

20.07.2020, 10:45
Католики
Похорон владики Мілана (Шашіка) - фото 1
Похорон владики Мілана (Шашіка)
Джерело фото: всі фото m-studio.net.ua
Божественна Літургія за усопшого архиєрея владику Мілана Шашіка розпочалася сьогодні о 10 годині в Ужгородському греко- католицькому Хрестовоздаиженському катедральному соборі.

Опісля владику поховають у крипті поруч з Теодором Ромжею, послідовником якого був єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії.

Єпископ Мілан помер 14 липня. Причина смерті - тромб.

В Ужгороді триває чин похорону владики Мілана Шашіка - фото 53766
В Ужгороді триває чин похорону владики Мілана Шашіка - фото 53765

Владика Мілан Шашік очолював Мукачівську греко-католицьку єпархію як Апостольський Адміністратор від 12 листопада 2002 року, а 17 березня 2010 владика Мілан був призначений правлячим єпископом-ординарієм.

Народився 17 вересня 1952 р. в Словаччині. Після закінчення школи вступив до Згромадження Місіонерів, вивчав філософсько-богословські предмети в Братиславській семінарії, і в 1976 році прийняв священиче рукоположення. Виконував різні душпастирські обов’язки а також відповідальні служіння в Згромадженні. Після навчання у Римі, де здобув ліценціат з богослов’я духовності, протягом шести років працював в Апостольській Нунціатурі в Києві, а також душпастирював на Закарпатті. Після призначення Апостольським Адміністратором Мукачівської греко-католицької єпархії, 6 січня 2003 року владика Мілан Шашік отримав архиєрейське рукоположення з рук Папи Івана Павла ІІ.