Вадим Новинський відійшов від бізнесу та передав свої активи у траст

Вадим Новинський відійшов від бізнесу та передав свої активи у траст - фото 1
Бізнесмен Вадим Новинський передав свої активи у траст і більше не має контролю над діяльністю інвестиційно-промислової групи Smart Holding.

Про це повідомила прес-служба компанії у понеділок, 16 січня, передає LIGA.Бізнес.

"Станом на поточну дату Вадим Новинський не має бенефіціарної участі у групі та не здійснює жодного контролю над діяльністю або процесами групи. Вадим Новинський, який з 2013 року не бере участі в управлінні Smart Holding, вирішив сконцентрувати свою активність на приватних інтересах", – заявили у Smart Holding.

Угоди про передачу бізнесу в траст були укладені в листопаді 2022 року, тобто напередодні запровадження проти Новинського санкцій. Їх зареєстровано Комісією з цінних паперів і бірж Кіпру.

Довіреними особами (трасту), які повністю володіють, контролюють та управляють активами групи, стали висококваліфіковані фідуціарні адміністратори, призначені відповідно до ліцензійних умов законодавства Кіпру, стверджує Smart Holding.

Вони збираються розробити нову структуру корпоративного управління та менеджменту і шукають Smart Holding для нових членів ради директорів.

Група продовжує роботу у звичайному режимі.

2 грудня РНБО ввела санкції проти Новинського через причетність до релігійної організації, афілійованої з центрами впливу в Російській Федерації. Ці санкції бізнесмен та клірик УПЦ МП розцінив як переслідування за релігійні переконання.

Читайте також:
Диякон-олігарх Вадим Новинський судиться із Зеленським через санкції.