• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Вакцинація – це не богословське чи церковне питання, - Синод Елладської Церкви щодо щеплення від COVID-19...

Вакцинація – це не богословське чи церковне питання, - Синод Елладської Церкви щодо щеплення від COVID-19

14 січня, 14:07
Світові
Вакцинація – це не богословське чи церковне питання, - Синод Елладської Церкви щодо щеплення від COVID-19 - фото 1
У вакцинах від коронавірусу, що використовуються в Греції, немає клітин ембріонів, щеплення є вільним вибором кожної людини і не стане «відходом від правильної віри та життя».

Про це йдеться у заяві Синоду Елладської Православної Церкви, зробленій у зв'язку із вакцинацією від COVID-19, повідомляє Православная жизнь.

«Синод уважно стежить за вакцинацією через синодальний комітет із біоетики, який своїми постійними звітами інформує синодальний орган про всі події. У цьому контексті Священний Синод був проінформований про те, що, за результатами дослідження, вакцини проти COVID-19, що використовуються наразі в нашій країні, не потребують застосування культур ембріональних клітин для їхнього виробництва», – йдеться у заяві Синоду.

Як зазначається у документі, «вакцинація – це не стільки богословське чи церковне питання, скільки медично-наукове питання, і є вільним особистим вибором кожної людини у спілкуванні з її лікарем, і щеплення не є відходом від правильної віри та життя».

У заяві також уточнюється, що одним із перших єрархів Елладської Православної Церкви був вакцинований митрополит Нафпактський Ієрофей. Архієпископ Афінський і всієї Греції Ієронім перехворів на коронавірус, тому не може зробити щеплення за медичними показаннями.