"Ваше ставлення до українців у важкий час нагадує про святу Матір Терезу", - Зеленський до народу Албанії

"Ваше ставлення до українців у важкий час нагадує про святу Матір Терезу", - Зеленський до народу Албанії - фото 1
У сьогоднішньому зверненні до албанців Президент України говорив про важкі злочини рашистів в Україні: вбивства, загибель вже 220 та поранення 406 дітей. Володимир Зеленський подякував албанцям за підтримку, порівнявши їх дії з вчинками святої Матері Терези.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський у зверненні до парламенту Албанії.

"Намагаючись відродити тиранію найгіршого рівня, яку тільки бачили у ХХ столітті, Росія стала найбільшою загрозою всьому вільному світу", - сказав Володимир Зеленський.

За його словами, кожного дня українці втрачають дітей від російських ударів. А вже понад 600 дітей стали жертвами цього вторгнення Росії. 220 дітей були вбиті, 406 – зазнали поранень.

Президент подякував народу Албанії, що вони не вагалися, кого підтримати в цій боротьбі:

"Ви однозначно стали на бік свободи та правди. Дякую вам за конкретні кроки для України. За оборонну допомогу. За підтримку санкцій проти Росії. За те, що піклуєтеся про наших людей і приймаєте в себе наших дітей, зокрема в Дурресі.

Таке ваше ставлення до українців та українок у важкий час нагадує мені про святу Матір Терезу. Албанку, життя якої стало символом гуманізму для всіх у світі.

Вона вчила людей, що завдяки щоденним добрим зусиллям можна перемогти зло й наблизитися до тієї святості, яку люди памʼятатимуть з покоління у покоління.

Я вірю, що, працюючи разом з усіма європейцями саме так – щоденними добрими зусиллями, ми зможемо не тільки зупинити цю війну, розвʼязану Росією. А й зможемо захистити Європу в майбутньому від повторення такої загрози".