• Головна
  • Новини
  • Ватиканський високопосадовець поцікавився діяльністю православних ЗМІ...

Ватиканський високопосадовець поцікавився діяльністю православних ЗМІ

23.05.2012, 12:43
Ватиканський високопосадовець поцікавився діяльністю православних ЗМІ - фото 1
Керуючий справами УПЦ (МП) архиєпископ Бориспільський Антоній (Паканич) 22 травня зустрівся з президентом Папської Ради Соціальної Комунікації архиєпископом Клаудіо Марія Челлі, який перебуває в Україні з офіційним візитом.

23.05.2012Керуючий справами УПЦ (МП) архиєпископ Бориспільський Антоній (Паканич) 22 травня зустрівся з президентом Папської Ради Соціальної Комунікації архиєпископом Клаудіо Марія Челлі, який перебуває в Україні з офіційним візитом.

Під час зустрічі йшлося про форми присутності Церкви в інформаційному просторі. Священнослужителі, як повідомляє офіційний сайт УПЦ (МП), зокрема, обговорили питання контролю інформаційної сфери з боку громадськості, спілкування духовенства з різними соціальними групами поза межами парафії, питання підготовки студентів духовних шкіл до соціальної та інформаційної комунікації.

Після зустрічі для архиєпископа Клаудіо Челлі та супроводжуючих провели екскурсію у Києво-Печерській Лаврі.

Архиєпископа Челлі супроводжував керівник департаменту інформації УГКЦ священик Ігор Яців та перший секретар Апостольської Нунціатури в Україні отець В’ячеслав Тумір. Зі сторони Української Православної Церкви (Московського Патріархату) в зустрічі взяв участь голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Георгій Коваленко та заступник Голови ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.