Від коронавірусу помер відомий архимандрит УПЦ МП

4 листопада 2020 року на 53 році життя після раптової хвороби помер клірик Київської єпархії УПЦ МП архимандрит Аристарх (Лебедєв).

Від коронавірусу помер відомий архимандрит УПЦ МП - фото 61320

 

Сайт Київської митрополії традиційно не повідомляє причину смерті (раптову хворобу) чергового клірика, однак з наближених до митрополії джерел кореспондент порталу "Релігія в Україні" дізнався, що смерть спричинив коронавірус.

Як зазначається на сайті Київської митрополії УПЦ МП, архимандрит Аристарх (Лебедєв), доцент Київської духовної академії, тривалий час викладав догматичне богослів’я та катехизис у Київських духовних школах. Був засновником та куратором Катехізаторських курсів при Київської духовної академії та семінарії. Останнім місцем його служіння був Спасо-Преображенський храм Солом’янського благочиння Києва.

6 листопада 2020 року в Спасо-Преображенському храмі Солом’янського благочиння було звершено відспівування архимандрита Аристарха (Лебедєва).

Від коронавірусу помер відомий архимандрит УПЦ МП - фото 61321

 

Заупокійну Літургію очолив вікарій Київської митрополії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій. Отця Аристарха поховали поблизу з храмом, в якому він ніс служіння.