Від російського обстрілу загинув військовий капелан зі Слов'янська

Від російського обстрілу загинув військовий капелан зі Слов'янська - фото 1
Під час обстрілу 4 лютого загинув волонтер та капелан Ярослав Павенко. Він та його команда капеланів потрапили під обстріл в Донецькій області. До лікарні не довезли.

У нього залишились дружина та маленька донечка, повідомляють "Слов'янські відомості".

«Дорогі друзі. Сьогодні в нашій команді капеланів, волонтерів «Східний Ангел» велика втрата. Виконуючи служіння на захисті нашої батьківщини, під обстрілами загинув наш дорогий співслужитель, побратим Ярослав Павенко. Надійний, щирий, жертовний, посвячений служінню людям і Богу! Склав свою зброю Воїна Христового, самовідданого служителя на полі Господньому і пішов на зустріч Тому, Кого любив понад усе і вірно служив до останнього подиху», – пише Райчинець Анатолій Васильович, заступник генерального секретаря Українського Біблійного Товариства.

Від російського обстрілу загинув військовий капелан зі Слов'янська - фото 108182

На жаль, у родини Павенко це не перша втрата в цій жахливій війні. На самому початку, ще у 2014 році батько Ярослава Олександр Опанасович втратив двох синів.

Тоді, 8 червня 2014 року, під час окупації Слов’янська, у приміщення церкви увірвались проросійські бойовики, які захопили дияконів Володимира Величка та Віктора Брадарського, а також двох синів старшого пастора — Рувима та Альберта Павенків.

Понад місяць родичі намагались отримати інформацію про місце їхнього перебування та їхній стан, але згодом стало відомо, що їх допитували, катували та вбили наступного дня, 9 червня 2014 року. Тіла закатованих знайшли в братській могилі на території місцевої дитячої поліклініки після звільнення Слов’янська українськими військовими підрозділами.