Відбулась зустріч Вселенського Патріарха з президенткою Грецької Республіки

24 листопада, 17:20
Світові
Відбулась зустріч Вселенського Патріарха з президенткою Грецької Республіки - фото 1
23 листопада у Президентському палаці пройшла зустріч президентки Грецької Республіки Катерини Сакелларопулу із Вселенським Патріархом Варфоломієм І.

Про це повідомляє orthodoxtimes.com.

Після цього президентка республіки влаштувала обід на честь Його Всесвятості, у якому взяли участь архиєпископ Афінський і всієї Греції Єронім, прем’єр-міністр Греції Міцотакіс та його дружина, спікер грецького парламенту Константинос Тассулас та інші посадові особи.

22 листопада Вселенський Патріарх Варфоломій під час свого візиту до Афін зустрівся з послом США Джеффрі Паєттом. У своєму Twitter американський дипломат підкреслив, що Сполучені Штати віддані своїй дружбі з Православною Церквою та підтримці релігійної свободи.

Додамо, цієї неділі в Афінах відбулася Патріарша Літургія, яку очолили архиєпископ Афінський і всієї Еллади Єронім ІІ і Вселенський Патріарх Варфоломій. Він подякував предстоятелю Елладської Церкви за підтримкк у питанні української автокефалії.

Вселенський Патріарх підкреслив, що “з великою радістю перебуває серед братніх єрархів і представників державної влади, несучи безмежну любов і благословення Матері-Церкви ”.

Він подякував за підтримку Елладської Церкви в складні моменти, зокрема під час Всеправославного Собору на Криті та у визнанні ПЦУ.