Відкрито реєстрацію на Світовий день молоді

13.04.2023, 12:54
Відкрито реєстрацію на Світовий день молоді - фото 1
Цьогорічний Світовий день молоді проходитиме в Лісабоні з 1 по 6 серпня.

Щоби взяти участь у цій події, потрібно заповнити форму. У випадку, якщо виникають труднощі із встановленням контакту на рівні відповідальних за душпастирство молоді в єпархіях УГКЦ чи дієцезіях РКЦ, ви можете стати членом всеукраїнської групи паломників.

Вік учасників — від 18 років, учасники від 14 років — у супроводі дорослих.

Кожен зареєстрований учасник СДМ має оплатити пакет паломника. Завдяки сприянню Фонду солідарності при Дикастерії мирян, сім’ї та життя на прохання Блаженнішого Святослава, єпископату УГКЦ і РКЦ для українців вартість пакета паломника в розмірі 235 євро буде покрито.

Що забезпечує пакет паломника? Участь у всіх подіях СДМ, харчування, проживання, транспортні витрати по Лісабоні, страхування, а також «рюкзак паломника».

Окрім пакета паломника, потрібно оплатити програму поїздки до Лісабона, яка передбачатиме відпочинок і духовний супровід під час відвідування Люрда, Провансу, країни Басків, Монако, Монте Карло. Вартість програми — 450 євро.

Як йдеться у повідомленні, організаційний комітет СДМ із представників УГКЦ і РКЦ докладає зусиль, щоби знайти можливості спонсорських інвестицій, що могло би знизити вартість подорожі до Лісабона, однак кожен учасник має передбачити можливість оплатити вказану суму.