Відомий богослов волонтерить та купує воїнам гвинтівки

20 листопада, 09:45
Суспільство
Відомий богослов волонтерить та купує воїнам гвинтівки - фото 1
Відомий релігієзнавець і філософ Юрій Чорноморець був снайпером у ЗСУ. Але під час бойового завдання в Чорнобильській зоні відчуження зазнав великої дози радіації та був змушений звільнитися з війська. Нині він волонтерить і активно забезпечує воїнів гвинтівками.

Снайперська далекобійна гвинтівка з прицілом та додатковим обладнанням, яку Юрій цими днями придбав для української захисниці, коштувала понад 350 тис. грн, інформують Вікна.

До повномасштабної війни Юрій викладав богослов’я та релігієзнавство в університеті Драгоманова.

З юності він любив стріляти зі снайперської зброї. На початку повномасштабної війни Юрій Чорноморець доєднався до ЗСУ з власною гвинтівкою. Під час оборони Київщини мав псевдо — Академік. Був у Горенці, Ірпені та Мощуні, Чорнобильській зоні.

Відомий богослов волонтерить та купує воїнам гвинтівки - фото 125277

Після того, як зазнав чималої дози радіації, медики порадили Юрію звільнитися зі служби. На лікарняному він почав допомагати знайомим снайперам. Запити зростали, тому Юрій зосередився на волонтерстві.

За словами Юрія Чорноморця, збори у Facebook скоротилися, більше допомоги вдається отримати з англомовного Twitter (X). Штурмовикам переобладнують зброю, встановлюють приціли і пускові механізми.

"Ефективність кожної гривні — максимальна. Дати найкращим, хто реально весь час воює", — розповідає Юрій.

Він разом з друзями придбав уже 220 снайперських комплексів для ЗСУ, Нацгвардії та окремих бійців ГУР та СБУ.

Допомогти Юрію Чорноморцю забезпечити військових гвинтівками можна за цим номером картки: 5375411203869404 або за QR-кодом у сюжеті.