Вифлеємський вогонь Зеленському передали "липові" скаути

Вифлеємський вогонь Зеленському  передали "липові" скаути - фото 1
До Президента України Володимира Зеленського нібито з Вифлеємським вогнем привели членів Спілки піонерських організацій Києва.

Про це повідомив український тележурналіст, політолог та історик Андрій Ковальов у facebook, повідомляє Щоденний Львів.

"Я часто кажу, що оточення Володимир Зеленський - це його найбільше горе і найбільше зло. Саме оточення Зеленського і формує його політику, саме оточення Зеленського робить з нього невдаху і посміховисько.

Зранку читаю новини, що пластуни принесли Зеленському Вифлеємський вогонь миру, а далі дивлюся фотографії і розумію, що це не пластуни. Це члени організації СПОК, як розшифровується СПОК? Спілка піонерських організацій Києва. Довга історія. В 90-ті були ділки, які взяли під себе піонерські організації у Києві і пробувало переробити їх у скаутів. Вийшло не дуже. Форму можливо і змінили, а зміст лишився той самий.

Словом, у Зеленського буди не пластуни. Наскільки мені відомо, цього року Офіс Президента України пластунів не запрошував.

Як оточення Януковича штовхало його у прірву, так само і токсична команда Зеленського вперто штовхає його у прірву".

А на сайті Президента повідомлено, що Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська зустрілися з представниками скаутських організацій та отримали з їхніх рук Вифлеємський вогонь.