Виправдовують свою нікчемність. В Офісі президента відреагували на заклики Радбезу РФ "десатанізувати" Україну

Виправдовують свою нікчемність. В Офісі президента відреагували на заклики Радбезу РФ "десатанізувати" Україну - фото 1
Малоосвічені та малокультурні варвари завжди шукають глобальну тезу, в рамках якої вони з кимось воюють. Вони таким чином виправдовують свою нікчемність.

Так радник Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю 24 каналу пояснив заклик Радбезу РФ "десатанізувати" Україну.

"Щодо "десатанізації", то знаєте ці малоосвічені та малокультурні варвари завжди шукають глобальну тезу, в рамках якої вони з кимось воюють. І коли такі обірванці приходять у розвинену та цивілізовану країну, яка виглядає зовсім інакше, їм щоб виправдати свою нікчемність, треба вигадати якусь пафосну ціль. От вони і вигадали, що будуть боротися з якимись сектами в Україні", - сказав Полояк.

"Але тут треба розуміти, що українці набагато розумніші, тому ми і не є братським народом. Ми набагато культурніші, освічені та інтелігентні, ніж росіяни. Це об'єктивна реальність", - додав він.

Радник Офісу президента зауважив, що "десатанізація" потрібна не Україні, а Росії.

"На мій погляд, ця "десатанізація" має відношення саме до Росії, вона має пройти через це все – демілітаризацію, децентралізацію, деімперіалізацію і десатанізацію. І в них не може бути такої РПЦ, бо це не Церква, це просто "олігархи на свічках".

За його словами, Росія не є ціннісно-європейською країною, вона застрягла в іншому вимірі.

"Бажано, щоб цього не було в світі. Тому на сьогодні це наша місія – "десатанізації" Росії, будемо їх десатанізовувати, якщо вони цього хочуть№, - наголосив Подоляк.

Нагадаємо, Головний рабин Росії розкритикував статтю помічника Патрушева про "неоязичницькі культи" в Україні.