• Головна
  • Новини
  • Визначена дата інтронізації у Лондоні владики УГКЦ Кена Новаківського...

Визначена дата інтронізації у Лондоні владики УГКЦ Кена Новаківського

23.01.2020, 10:22
Визначена дата інтронізації у Лондоні владики УГКЦ Кена Новаківського - фото 1
У Лондоні, в катедральному соборі Пресвятої родини, 7 квітня 2020 року відбудеться інтронізація нового правлячого єпископа владики Кена Новаківського. Архиєрейська Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, розпочнеться о 10.30.

У Лондоні, в катедральному соборі Пресвятої родини, 7 квітня 2020 року відбудеться інтронізація нового правлячого єпископа владики Кена Новаківського. Архиєрейська Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, розпочнеться о 10.30. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

ukrainian_catholic_cathedral.jpg

Нагадаємо, 15 січня 2020 року Папа Франциск призначив єпархом Лондонської єпархії Пресвятої родини УГКЦ владику Кена Новаківського, перенісши його з Нью-Вестмінстерської єпархії УГКЦ в Канаді.

Довідка про єпархію Пресвятої родини

Сім років тому, 18 січня 2013 року, у Ватикані було повідомлено про те, що папа Венедикт XVI підніс до гідності єпархії тодішній Апостольський екзархат для українців візантійського обряду, що проживають у Великобританії, надаючи їй титул єпархії Пресвятої родини з осідком у Лондоні. Апостольський екзархат для українців візантійського обряду в Англії та Уельсі було створено в 1957 році, а у 1968 році його юрисдикцію поширено на всю Великобританію.

Першим єпархом Венедикт XVI призначив владику Гліба Лончину, якого в січні 2019 року Папа Франциск призначив адміністратором вакантного осідку Паризької єпархії святого Володимира, а 1 вересня прийняв зречення з уряду правлячого єпископа Лондонської єпархії Пресвятої родини УГКЦ та апостольського візитатора для українців візантійського обряду в Ірландії.