Владика Богдан Дзюрах звернувся до вірних УГКЦ в Німеччині та країнах Скандинавії

20 лютого, 10:00
Католики
Владика Богдан Дзюрах звернувся до вірних УГКЦ в Німеччині та країнах Скандинавії - фото 1
Секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах звернувся окремим листом-привітанням до духовенства та вірних Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії.

"Від першої миті мого призначення підношу свої очі до Господа в молитві за наш Екзархат, а до вас усіх сьогодні прагну скерувати свої перші слова сердечного привіту та щирої любові", — мовив архиєрей.

Владика закликав до налагодження взаємної комунікації за допомогою усіх можливих сучасних засобів зв’язку: «Поки буду полагоджувати всі необхідні формальні справи, пов’язані з переїздом до осідку в Мюнхені, буду вдячний за можливість бодай за допомогою сучасних засобів комунікації найближчим часом зустрітися з отцями-душпастирями та з великою радістю і нетерпінням чекаю на особисту зустріч з усіма вами", — йдеться у листі-привітанні владики Богдана Дзюраха.

18 лютого 2021 року Апостольська Столиця повідомила про призначення владики Богдана Дзюраха апостольським екзархом для українців візантійського обряду у Німеччині та в Скандинавії.