• Головна
  • Новини
  • Власник підприємства, куди здали порізані Біблії, безплатно поширює нові...

Власник підприємства, куди здали порізані Біблії, безплатно поширює нові

26 жовтня, 12:55
Власник підприємства, куди здали порізані Біблії, безплатно поширює нові - фото 1
Власник пункту прийому вторинної сировини, куди нещодавно здали велику кількість перерізаних Біблій, закупив нові та розповсюджує їх безкоштовно.

Джерело: Світогляд

Про це підприємець Леонід Черепейнік, власник компанії «Вторма UA», написав на своїй фейсбук-сторінці.

Нагадаємо, він 21 жовтня опублікував пост про те, що його серце розривається від того, що хтось привіз на макулатуру велику кількість перерізаних навпіл Біблій. Ця подія набула розголосу по всій країні та навіть за кордоном.

Пост поширили сотні людей, а чоловіку надіслали у зв’язку з цим сотні приватних повідомлень.

«Після великого розголосу утилізації Біблії багато людей написали, що хочуть (мріють) собі Слово Боже і просили їм подарувати. Тому я прийняв логічне рішення закупити оптом нові сучасні Біблії. Усім, в кого дійсно нема вдома Біблії, і ви б хотіли її читати, я дарую Вам її безкоштовно (адже це наймудріша книга всіх віків). Всім раджу її вивчати й читати, там відповіді на всі ваші питання життя», – йдеться у повідомленні Леоніда.

Книгу можна отримати двома способами:

– забрати в офісі компанії ТОВ «Вторма UA» за адресою: м. Бровари, вул. Київська, 135;

– написати лист на пошту info@vtorma.ua й одну книгу вам вишлють.

«Нам здають на утилізацію дитячі Біблії, російські та українські Біблії й Новий Завіт, які були у вжитку. Якщо ви готові прийняти для передачі іншим нужденним, також напишіть лист, скільки вам потрібно і для яких цілей… – додає підприємець.

«Якщо ви церква, пастор, священник, благодійна організація, підприємець чи підприємство, який (яке) хотіли б також взяти учать у роздачі Слова Божого, то зв’яжіться зі мною. Мені пишуть десятки людей, які б хотіли для реабілітаційних центрів, тюрем, дитячих домів по 20-30 штук в подарунок. Самому забезпечити книгами всіх охочих буде складно, тому шукаю партнерство в роздачі Біблій», – закликає Леонід Черепейнік.