ВР розгляне законопроект про неприпустимість діяльності в Україні організацій, афілійованих із РПЦ, наприкінці квітня - у травні - Кравчук

13 квітня, 09:00
Держава
ВР розгляне законопроект про неприпустимість діяльності в Україні організацій, афілійованих із РПЦ, наприкінці квітня - у травні - Кравчук - фото 1
Верховна Рада може розглянути законопроект про неприпустимість діяльності в Україні релігійних організацій, афілійованих із Російською Православною Церквою, у другому читанні й у цілому наприкінці квітня - у травні. Про це заявила заступниця голови парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук (фракція "Слуга народу").

Про це інформує Інтерфакс-Україна.

"Якщо говорити про терміни, коли це може бути, то, в принципі, законопроект пройшов комітет і або наприкінці квітня, або в травні може бути винесений у зал", - сказала Кравчук в ефірі єдиного телемарафону в п'ятницю.

Вона нагадала, що для внесення законопроекту до порядку денного пленарного засідання необхідне рішення погоджувальної ради керівників фракцій і груп, що "потребує якоїсь консолідації".

Нагадаємо, Верховна Рада 19 жовтня 2023 року ухвалила в першому читанні законопроект №8371 про внесення змін до деяких законів щодо діяльності в Україні релігійних організацій.

Теги: #ВРУ