ВРЦ допомагає Російській Церкві навертати викрадених українських дітей на путінізм, - архимандрит Кирил (Говорун)

21 вересня, 12:15
Суспільство
фото: Nastyaofly/Depositphotos - фото 1
фото: Nastyaofly/Depositphotos
Росія викрадає українських дітей і намагається виховати з них вірних путніністів-фашистів. У цьому їм активно допомагає РПЦ, а Всесвітня Рада Церков сприяє цьому процесу.

Таку думку висловив відомий богослов архимандрит Кирил (Говорун).

"І фашисти в Італії, і нацисти у Німеччині приділяли велику увагу індоктринації дітей. Для цього їх фактично відділяли від їх родин, де вони хіба ночували. Решту часу їх перевиховували. Саме на це спрямоване й масове викрадання українських дітей і вивезення їх до Росії - задля індоктринації у російську версію фашизму", - написав він у себе на Фейсбуці.

На Росії індоктринацією дітей займається РПЦ.

"Цьому, як ми добре знаємо, чимало сприяє й Російська Церква. Вона також намагається легітимізувати депортацію й індоктринацію - через своїх партнерів. Один з таких вірних партнерів - Всесвітня Рада Церков. Минулого року її делегація, на запрошення РПЦ, їздила по притулках, де РПЦ наче надає гуманітарну допомогу українським дітям, а насправді навертає їх на путінізм. Коли я говорив з тими представниками ВРЦ, які відвідували, зокрема, Ростовську єпархію, вони мені казали, що розмовляли з дітьми з Маріуполя та інших окупованих територій, які вже розповідали їм, як Росія їх спасла. Тобто процес індоктринації демонстрував успішність. А ВРЦ по суті давала йому своє добро", - зазначив богослов.

"На протилежність до ВРЦ, Ватикан намагається витягнути наших дітей і спасти їх від індоктринації. Це, власне, що треба знати про відмінність підходів між Ватиканом і ВРЦ. При тому що його є за що критикувати", - наголосив архимандрит Кирил (Говорун).