"Все людство наслідує визначний приклад Польщі в підтримці мільйонів українських біженців", - Патріарх Варфоломій

"Все людство наслідує визначний приклад Польщі в підтримці мільйонів українських біженців", - Патріарх Варфоломій - фото 1
Під час візиту до Польщі 28 березня Патріарх Варфоломій акцентував на тому, що мета його візиту в ці дні — солідарність і молитва з мільйонами біженців, які були вимушено переміщені внаслідок невиправданої агресії Росії проти України.

"Народ Польщі дуже добре розуміє, що означає страждати від війни. Але крім цього громадяни Польщі поважають дари свободи - свободу слова, свободу освіти, свободу економіки, свободу віросповідання та свободу життя. Тільки така щира любов та безумовна солідарність можуть перемогти будь-яке зло та пітьму в нашому світі.

'Все людство наслідує визначний приклад Польщі в підтримці мільйонів українських біженців', - Патріарх Варфоломій - фото 90250

Весь світ спостерігав за тим, як Польща та інші навколишні країни на цьому благословенному континенті буквально відкрили межі своєї землі та глибини свого серця, щоб прийняти та втішити жінок та дітей, літніх та неповнолітніх без супроводу, і навіть домашніх тварин.

Ви не просто відправили своїх сусідів-біженців до наметів та таборів; ви прийняли їх у своїх місцях проживання та ваших житлових кімнатах", - захоплено сказав Патріарх Варфоломій і запевнив, що "все людство вчиться і наслідує видатний приклад Польщі".

Він акцентував на тому, що біженці потребують впевненості, допомоги та підтримки.

Детальніше про візит Патріарха Варфоломія у Варшаву читайте тут.