• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Всесвітня Рада Церков отримає нагороду за миротворчість між християнами, мусульманами та юдеями...

Всесвітня Рада Церков отримає нагороду за миротворчість між християнами, мусульманами та юдеями

08.07.2021, 10:13
Світові
Всесвітня Рада Церков отримає нагороду за миротворчість між християнами, мусульманами та юдеями - фото 1
Всесвітня Рада Церков (ВРЦ) удостоєна норвезької нагороди «Bridge Builder Award» ( «Будівельники мостів»).

Про це повідомляє invictory.com з посиланням на oikoumene.org.

Нагороду присуджують за наведення мостів взаєморозуміння між людьми, народами, спільнотами на національному та міжнародному рівнях. ВРЦ отримає нагороду від прем'єр-міністра Норвегії під час церемонії 25 серпня разом з доктором Мохаммадом бін Абдулкарімом Аль-Іссою з Всесвітньої мусульманської ліги і головним рабином Майклом Мельхіором з Релігійної мирної ініціативи.

«Всесвітня Рада Церков - потужний голос у всьому світі, миротворець і будівничий мостів між християнством, юдаїзмом і ісламом, з величезною повагою до всіх світових релігій», - йдеться в описі нагороди журі Комітету.

«Прийшов час послати світу ясне послання про мир, працюючи ще тісніше разом, щоб погасити конфлікти і насильство, одночасно підвищуючи цінності поваги, любові і терпимості один до одного, які сягають корінням в три монотеїстичних релігії».

«Ця нагорода є одночасно великим визнанням роботи ВРЦ і великою честю, - сказала Агнес Абуом, модератор Центрального комітету ВРЦ. - Символіка моста і його будівництва дуже сильна. Міст не може бути побудований однією людиною. Він вимагає згоди людей працювати разом. Крім того, міст - це засіб спілкування, зв'язку і руху до і під час пандемії, коли ми не можемо рухатися в обидва боки ».

Виконуючий обов'язки генерального секретаря ВРЦ професор д-р Ів Саука зазначив, що нагорода присуджується в той час, коли ВРЦ відзначає 50-річчя розвитку і розвитку міжрелігійного діалогу.