Встановлено хто обстрілював Святогірську лавру на Донеччині

Встановлено хто обстрілював Святогірську лавру на Донеччині - фото 1
АрміяInform в своїй новій публікації розповіла, що Святогірську лавру на Донеччині обстрілювала рашистська 30-та артилерійська бригада із складу 36-ої загальновійськової армії Східного військового округу РФ.

З’ясувати це вдалось так: позиції 30-ої артбригади рашистів з Улан-Уде (Бурятія) знаходились поблизу селища Студенок на Харківщині, а звідки до Святогірська по прямій було лише 10 км. На цих позиціях орки кинули зокрема гільзи від 152-мм артсистем та укупорки метальних зарядів від 203-мм самохідної гармати 2С7 "Пион", які були доставлені з в/ч № 55443 (склад зберігання ракетного та артилерійського озброєння, Куженкіно-2, Твєрская область РФ).

Але також там були є боєприпаси з маркуванням "ГосНИИмаш", єдиного в РФ розробника боєприпасів до артсистем усіх калібрів, як сухопутних, так і "морських" версій.

Встановлено хто обстрілював Святогірську лавру на Донеччині - фото 101707

"Із вищевикладеного можемо "витягнути" як мінімум два моменти. Російські окупанти вкотре необачливо (як для себе) кинули чергові докази чергового військового злочину із використанням важкої артилерії, якою били по цивільній інфраструктурі", - пише Defence-ua.