"Взаємодопомога сьогодні є запорукою стійкості українського народу", – Глава УГКЦ у 83-й день війни

17 травня, 16:41
Католики
"Взаємодопомога сьогодні є запорукою стійкості українського народу", – Глава УГКЦ у 83-й день війни - фото 1
Патріарх Святослав відзначив, що вся Донеччина і Луганщина у вогні. Продовжується так званий ракетний тероризм. Російські ракети знову влучили в поранену Чернігівщину. Найбільшого за час війни ракетного обстрілу зазнала Львівщина. Також потерпає від ракетних ударів Одещина, зокрема з боку Чорного моря. "Але Україна стоїть. Україна бореться", – сказав Патріарх Святослав.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Блаженніший Святослав, наводячи дані ООН, зауважив, якщо війна буде продовжуватися, то дев’ять із десяти українців опиняться за межею бідності.

Україна вже втратила більшу частину свого економічного потенціалу, каже він, ми маємо серйозні проблеми з пальним. Навіть кількість гуманітарної допомоги, яка надходить з-за кордону, порівняно з початком війни різко зменшилася.

«Тому солідарність, взаємодопомога і намагання підтримати тих, хто в найбільшій скруті, сьогодні є запорукою сили, стійкості українського народу, який бореться», – наголосив архиєрей.

"Взаємний обмін не тільки думками, а й дарами, що їх ми маємо як християни в контексті міжнародного спілкування, міжнародної спільноти Католицької Церкви, є для нас безцінним. Ми відчуваємо, що не самотні в нашій біді, що боремося не сам-на-сам, а що за нами стоїть велика Христова Церква і велика сім’я християнських народів світу», – резюмував Глава Церкви", – резюмував Глава УГКЦ.