Вже відомо, коли беатифікують Папу Івана Павла І

13.10.2021, 13:40
Католики
Вже відомо, коли беатифікують Папу Івана Павла І - фото 1
Папу Івана Павла І, що був наступником Петра протягом лише 33 днів, проголосять блаженним до Великодня. Як повідомляє Aleteia з посиланням на Il Messaggero, його беатифікаційний процес завершений. Тепер залишається дочекатися лише остаточного схвалення Папою Франциском і призначення дати беатифікації.

Про це повідомляє Католицький часопис CREDO.

Цікаво, що чудо, яке відкрило шлях до беатифікації Йоана Павла І, сталося у рідній країні та дієцезії нинішнього понтифіка. У 2011 році дівчина з Буенос-Айреса вилікувалася від енцефалопатії через його заступництво.

Як і зазвичай під час беатифікаційних процесів, справа Івана Павла І була детально розглянута спеціальною комісією. Серед консультантів був і вислужений Папа Бенедикт XVI. Альбіно Лучані народився 17 жовтня 1912 року. У 1935 році він отримав пресвітерські свячення і розпочав служіння в італійській дієцезії Фельтре. У 1958 році його висвятили на єпископа і проголосили Патріархом Венеції. У 1963 році він став кардиналом і був обраний Папою після смерті Павла VI 26 серпня 1978 року з іменем Іван Павло І. На момент обрання йому було 65 років. Менше ніж за місяць він переніс важкий серцевий напад і помер 28 вересня 1978 року. Його наступником став святий Іван Павло ІІ.