• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Якутського шамана, який оголосив про новий "похід на Москву" проти Путіна, знову помістили у психдиспансер...

Якутського шамана, який оголосив про новий "похід на Москву" проти Путіна, знову помістили у психдиспансер

27 січня, 16:39
Світові
Співробітники поліції Якутська відвезли в психдиспансер  шамана Олександра Габишева, який недавно оголосив про підготовку нового "походу на Москву".

Джерело: Credo.press

Якутського шамана, який оголосив про новий 'похід на Москву' проти Путіна, знову помістили у психдиспансер - фото 65750

 

"Нам вдалося зв'язатися з дільничним інспектором поліції, який був удома у Габишева в складі групи правоохоронців. Олександра відвезли в психоневрологічний диспансер", - повідомляє 27 січня організація "Правозахист Листівки", яку цитує "Інтерфакс" (interfax.ru).

За словами координатора організації Олексія Прянишникова, "всі попередні ситуації, при яких його поміщали в психдиспансер, так чи інакше були пов'язані з його походом".

Новий похід Олександра Габишева на Москву повинен початися в березні.

Раніше, в березні 2019 року, Габишев вже відправлявся в пішу подорож довжиною в 8 тис. км з Якутії до Москви, щоб "вигнати Путіна" і "відновити народовладдя". В цілому "похід" мав тривати два роки. Однак восени 2019 року стосовно Габишева було порушено кримінальну справу, його кілька разів затримували і в результаті він перервав свій похід. 12 травня 2020 року його примусово відвезли в Якутський психоневрологічний диспансер. Там він перебував до 22 липня.