Єпископ-сепаратист УПЦ МП освятив ракетний корабель ЧФ в Севастополі

Єпископ-сепаратист УПЦ МП освятив ракетний корабель ЧФ в Севастополі - фото 1
В окупованому Севастополі єпископ Української Православної Церкви Московського Патріархату Калінік (Чернишов) урочисто освятив військово-морський прапор і прийом до складу Чорноморського флоту Росії малого ракетного корабля "Грайворон".

При цьому назвав РФ "богохранимою вітчизною" та "нашою святою вітчизною", передає Еспресо.TV.

На цю подію звернув увагу ветеран війни на Донбасі з добровольчого батальйону "Січ", колишній голова Талалаївської райдержадміністрація Чернігівської області Володимир Брюховецький.

"Висвятили Чернишова в єпископи рік тому у місті Ніжині. А одним з організаторів того дійства був депутат Чернігівської обласної ради Валерій Колоша (обирався за списками "Ншаого краю", раніше належав до Аграрної партії України - ред.). Терориста Чернишова та інших єрархів Московської Патріархії Колоша зустрічав на подвір'ї Миколаївського храму в Ніжині з величезним короваєм, який для поважних гостей випік на власному підприємстві", - написав Брюховецький сьогодні, 28 лютого 2021 року, в себе на фейсбуці.

Як вже інформувала РІСУ, 8 грудня 2019 року у неділю у Ніжині таємно висвятили на єпископа священика-сепаратиста з Криму Калініка (Чернишова).

Він народився у 1977 році в Євпаторії. Має юридичну та економічну вищі освіти, ступінь магістра богослов'я.
Згідно з даними сайту "Миротворець", архимандрит Калінік (Чернишов) брав активну участь у анексії Криму: проводив антиукраїнську агітацію, розмістив склад зброї для "самооборони Криму" на території храму святого Пророка Івана Хрестителя в селі Затишне, настоятелем якого є. Від російської влади Криму отримав медаль "За захист Криму".

Єпископ-сепаратист УПЦ МП освятив ракетний корабель ЧФ в Севастополі - фото 67826

 

В Євпаторії на Театральній площі клірика УПЦ МП керівництво «народного ополчення» нагородило почесною грамотою. Нагороди цього ж дня отримали й 144 «захисники Вітчизни» — так звані воїни місцевого загону ополчення та цивільні особи, які «активно допомагали силам опору неонацизму».