• Головна
  • Новини
  • Єпископ УГКЦ біля Нідерландського посольства вшанував загиблих пасажирів «Боїнгу»...

Єпископ УГКЦ біля Нідерландського посольства вшанував загиблих пасажирів «Боїнгу»

18.07.2014, 15:54
Єпископ УГКЦ біля Нідерландського посольства вшанував загиблих пасажирів «Боїнгу» - фото 1
Владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду єпископів УГКЦ, 18 липня помолився перед посольством Нідерландів у Києві за упокій загиблих у збитому терористами Боїнгу 777.

dzjurax_f.jpgВладика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду єпископів УГКЦ, 18 липня помолився перед посольством Нідерландів у Києві за упокій загиблих у збитому терористами Боїнгу 777.

У коментарі ЗМІ він сказав, що прийшов висловити співчуття і молитовну близькість родинам загиблих.

«Немає чужого горя, − наголосив він, − кожне горе, де б воно не трапилося, є спільним горем нас усіх. І це спонукає нас до солідарності та молитви за страждаючих».

Водночас цей злочин, на думку Секретаря Синоду спископів УГКЦ, вкотре показує, що агресія проти України несе загрозу не лише безпосередньо українській державності та українському народові, − вона загрожує миру і безпеці в цілому світі.

У коментарі нідерландському телебаченню владика Богдан висловив думку, що, якби раніше не було допущено ескалації агресії проти України у східних регіонах, то, напевно, не дійшло б до цього жахливого вчорашнього злочину терористів проти мирних людей різних національностей.

Тому єпископ ще раз закликав міжнародну спільноту зробити все можливе, щоб якнайшвидше відновити мир в Україні, бо «кожен день військової агресії несе зі собою нові невинні жертви», повідомляє Департамент інформації УГКЦ.