Єпископ УГКЦ у Кишиневі зустрівся з послом України в Республіці Молдова

Єпископ УГКЦ у Кишиневі зустрівся з послом України в Республіці Молдова - фото 1
У рамках душпастирського візиту до Молдови голова ПМВ єпископ УГКЦ Степан Сус зустрівся з послом України в Республіці Молдова Марком Шевченком.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Посол подякував владиці Степану за сприяння, яке УГКЦ надає українцям, які живуть і працюють у Молдові, та підтримку української громади.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання, що виникають у зв’язку із сучасним станом української міграції, забезпечення релігійних потреб українців за кордоном, зокрема в Молдові, релігійну ситуацію в державі та спільні ініціативи, які планується реалізувати у Молдові.

Також порушувалося питання підтримки громади та пошуки шляхів підтримки контактів з Україною задля уникнення асиміляції, зокрема молодого покоління.

Посольство вже здійснило певні кроки в цьому напрямку і в дипломатичному представництві України в Молдові запевнили, що надалі сприятимуть УГКЦ.

У зустрічі також взяли участь душпастирі українців-греко-католиків у Молдові о. Роман Поправка і о. Ігор Плевський, секретар ПМВ о. Роман Ільницький та працівники посольства – радник-посланник Ігор Мельничук та перший секретар Наталя Журбенко.